Читайте на сайті

Фотоальбоми

Корисні посилання


Пріоритетні напрямки роботи

 
Провідний напрямок діяльності ДНЗ

Починаючи з 2007 року колектив дошкільного навчального закладу визначив художньо–естетичний напрямок діяльності як провідний. У зв’язку з цим велика увага приділяється створенню розвивального середовища у кожній віковій групі. Активно впроваджуються інноваційні педагогічні технології та передовий педагогічний досвід.

- технологія Людмили Шульги «Розвиток творчих здібностей засобами малювання»;

- авторська програма Людмили Ликової «Кольорові долоньки»;

- програма з навчання дітей дошкільного віку хореографії за редакцією Антоніни Шевчук;

- вивчається та впроваджується передовий педагогічний досвід Марії Демчук «Розвиток зображувально-художніх здібностей дошкільників засобами різноманітних художніх технік».

Проте все більше уваги приділяємо актуальності проектної діяльності у роботі з дітьми. На реалізацію цієї проблеми спрямований проект дошкільного навчального закладу «Вивчення та поетапне впровадження інноваційної технології «Психолого-педагогічне проектування» в освітній процес ДНЗ», за яким зараз працює педагогічний колектив закладу. У 2011 р. ДНЗ № 18 «Зернятко» визначено опорним з цієї проблеми

 
НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ДНЗ №18
на 2014 -2015 н. р.

Впровадження розвиваючої технології «Радість розвитку» в освітній процес ДНЗ.

 
ЦІЛЬОВІ ПРІОРИТЕТИ КОЛЕКТИВУ ДНЗ №18
на 2014 -2015 н. р.

1. Забезпечення фізичного, психічного і соціального розвитку дітей раннього та дошкільного віку, їх безболісної адаптації до змінних умов життя та успішного входження у соціальне середовище
2. Активізація діяльності педагогічного колективу щодо підвищення результативності професійної діяльності педагогів шляхом спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, інноваційних технологій, удосконалення навичок самоосвіти.
3. Забезпечення наступності в реалізації завдань духовного, патріотичного, трудового виховання між дошкільною і початковою ланками освіти.
 

ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ДНЗ №18 «ЗЕРНЯТКО»
на 2014 -2015н.р.

1. Спрямувати освітній процес дошкільного навчального закладу на реалізацію завдань освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти.
2. Продовжити роботу по впровадженні в освітній процес технології «Радість розвитку».
3. Продовжити працювати над реалізацією завдань освітньої лінії «Мовлення дитини» (граматичної компетенції) відповідно до вимог оновленої редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми розвитку дошкільника шляхом впровадження інноваційних технологій.
4. Формувати у дітей дошкільного віку позитивний загальнолюдський духовний досвід через активне залучення їх до музичної, театралізованої діяльності відповідно до вимог освітньої лінії «Дитина у світі культури».

 

 


ДНЗ "Зернятко" м.Івано-Франківськ © 2011 - 2018
Використовуються технології uCoz Sitemap
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0