ДНЗ №18 "Зернятко" м. Івано-Франківськ. Дошкільний навчальний заклад міста Івано-Франківська - Напрямки роботи
Читайте на сайті

Фотоальбоми

Корисні посилання


Пріоритетні напрямки роботи


Провідний напрямок діяльності ДНЗ

Починаючи з 2007 року колектив дошкільного навчального закладу визначив художньо–естетичний напрямок діяльності як провідний. У зв’язку з цим велика увага приділяється створенню розвивального середовища у кожній віковій групі. Активно впроваджуються інноваційні педагогічні технології та передовий педагогічний досвід.
- технологія Людмили Шульги «Розвиток творчих здібностей засобами малювання»;
- авторська програма Людмили Ликової «Кольорові долоньки»;
- програма з навчання дітей дошкільного віку хореографії за редакцією Антоніни Шевчук;
- вивчається та впроваджується передовий педагогічний досвід Марії Демчук «Розвиток зображувально-художніх здібностей дошкільників засобами різноманітних художніх технік».
Проте все більше уваги приділяємо актуальності проектної діяльності у роботі з дітьми. На реалізацію цієї проблеми спрямований проект дошкільного навчального закладу «Вивчення та поетапне впровадження інноваційної технології «Психолого-педагогічне проектування» в освітній процес ДНЗ», за яким зараз працює педагогічний колектив закладу. У 2011 р. ДНЗ № 18 «Зернятко» визначено опорним з цієї проблеми


НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА ДНЗ №18
на 2013 -2014 н. р.


Впровадження розвиваючої технології «Радість розвитку» в освітній процес ДНЗ.


ЦІЛЬОВІ ПРІОРИТЕТИ КОЛЕКТИВУ ДНЗ №18
на 2013 -2014 н. р.

1. Збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя дошкільнят, активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки в тісній взаємодії з батьківською громадськістю.
2. Активізація діяльності педагогічного колективу щодо підвищення результативності професійної діяльності педагогів шляхом спрямування освітнього процесу на реалізацію нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, інноваційних технологій, удосконалення навичок самоосвіти.
3. Забезпечення наступності та безперервності між дошкільною та початковою ланками, інтеграції родинного і суспільного виховання.


ЗАВДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ДНЗ №18 «ЗЕРНЯТКО»
на 2013 -2014 н.р.

1. Спрямувати освітній процес дошкільного навчального закладу на реалізацію завдань освітніх ліній Базового компонента дошкільної освіти.
2. Продовжити роботу по впровадженні в освітній процес технології «Радість розвитку».
3. Продовжувати працювати над реалізацією завдань освітньої лінії «Мовлення дитини» (лексичної компетенції) відповідно до вимог оновленої редакції Базового компоненту дошкільної освіти та чинної програми розвитку дошкільника шляхом впровадження інноваційних технологій.
4. Розпочати роботу щодо організації дослідницької діяльності дітей дошкільного віку у природі відповідно до вимог освітньої лінії «Дитина у природному довкіллі».


ДНЗ "Зернятко" м.Івано-Франківськ © 2011 - 2014
Використовуються технології uCoz Sitemap
Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0